baza zawiera: 15 268 442 wpisów, liczba zapytań do bazy w 2024 roku: 7 764 248
Odszukaj swoich bliskich...
  


data śmierci
- -

Oferta
Kancelaria


Kancelaria Parafialna to zespół narzędzi ułatwiających pracę biura parafialnego. W skład tego pakietu wchodzą:
- WebCmentarz - zarządzanie cmentarzem,
- WebChrzest - szybkie i łatwe wydruki aktów chrztu,
- Strona Internetowa Parafii,
- Web Kościelna Księga Kasowa,
- System zamawiania Intencji Mszalnych,
- System prowadzenia ewidencji ofiar,
- Elektroniczna Poczta Parafialna,
- współpracując z wieloma Proboszczami opracowujemy kolejne rozwiązania ułatwiające ich pracę.

Pamiętaj - można korzystać z wszystkich elementów pakietu, ale również można wybrać poszczególne elementy osobno.

akceptacja

POZNAJ SZCZEGÓŁY:


linia
WebCmentarz WebCmentarz® to narzędzie do prowadzenia administracji cmentarza. W skład zespołu projektowego wchodzili zarówno programiści jak i księża praktycy - posiadający własne cmentarze. Dzięki wykorzystaniu doświadczeń wielu Księży Proboszczów stworzyliśmy system, który odpowiada na wszystkie potrzeby zarządców cmentarzy.

Mapy System WebCmentarz® pozwala na pracę wielostanowiskową. Osoby odpowiedzialne za pracę cmentarza mogą pracować nawet w różnych lokalizacjach (np. grabarz i biuro parafialne). Dostęp do systemu jest możliwy z każdego miejsca - gdzie tylko jest dostępna sieć Internet na podstawie indywidualnego hasła i loginu. System zabezpieczony jest kwalifikowanymi certyfikatami bezpieczeństwa - poziom bezpieczeństwa porównywalny jest z dostępem do konta bankowego.

Dzięki szczegółowej inwentaryzacji cmentarza oraz przepisaniu Ksiąg Zmarłych tworzymy bazę z informacjami o wszystkich pochowanych na danym cmentarzu. System pomaga prowadzić opłaty pokładanego i prolongaty, przechowuje dane opiekunów grobów oraz zdjęcia nagrobków. Przeszukiwanie bazy danych jest bardzo proste, wystarczy wpisać imię lub nazwisko bądź datę śmierci, a otrzymamy wykaz wszystkich osób spełniających kryteria.

Tablica Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań WebCmentarz® daje możliwość wyszukiwania swoich bliskich przez parafian. Jednak oni mają dostęp tylko do informacji ogólnych (imię, nazwisko, daty oraz położenie grobu). Podczas wizyty na stronie internetowej parafii można położyć wirtualne kwiaty, zapalić znicze, zobaczyć kto obchodzi rocznicę śmierci i urodzin oraz kogo pożegnaliśmy w ostatnim czasie. Wszystkie te rzeczy dzieją się automatycznie, a praca osoby odpowiedzialnej zawęża się do wpisania nowo pochowanych osób do systemu.

Podczas inwentaryzacji cmentarza zostaje przygotowane opracowanie inżynierskie z podziałem na sektory i poszczególne groby. Przygotowywana jest także tablica z planem cmentarza, regulaminem (wymagany przez prawo), oraz informacjami na temat strony internetowej parafii.

Mobi Parafianie i goście poruszający się po cmentarzu mogą w łatwy i szybki sposób zobaczyć w jakim sektorze jest pochowana ich bliska osoba. Dzięki zastosowaniu rozwiązań mobilnych, każdy w swojej komórce może odszukać dany grób będąc na cmentarzu.

System jest zintegrowany z ogólnopolską wyszukiwarką zmarłych WebCmentarz®.NaszWybor WebCmentarz® to pakiet, który za każdym razem dostosowujemy do potrzeb każdego klienta:
- System do administracji;
- Wyszukiwarka dla parafian;
- Inwentaryzacja cmentarza;
- Projekt Baz Danych;
- Dokumentacja zdjęciowa;
- Wyznaczanie współrzędnych GPS sektorów;
- Opracowanie indywidualnego projektu graficznego;
- System CMS - zarządzanie treścią;
- Strona internetowa zintegrowana za wyszukiwarką;
- Miejsce na serwerze z usługą bezpieczeństwa;
- Zaprojektowanie planu cmentarza z podziałem na sektory z elementami dodatkowymi;
- Informatyzacja zasobów bazodanowych - przepisywanie archiwalnych ksiąg;
- Wersja MOBI wyszukiwarki dostępna przez telefon komórkowy;
- Tablica informacyjna z planem cmentarza i regulaminem.

kontakt tel. 500 35 00 43
kontakt kontakt@presstu.pl
Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia Państwa potrzeb i wyceny wdrożenia. Oferujemy dogodne możliwości finansowe.

Proponowane pakiety:

           


zobacz gwarancja

linia


StronaWWW Parafialna strona internetowa to aktualnie bardzo ważny element ewangelizacji i utrzymywania kontaktu z parafianami. Istotne jest aby witryny parafialne opierały się na ważnych sprawach życia swojej wspólnoty. Przygotowywane przez nas projekty zawsze spełniają wysokie normy jakości i bezpieczeństwa.

Nasze strony internetowe są przejrzyste i intuicyjne. Zawierają informacje zarówno o Parafii, jak i istotne kwestie związane z życiem Kościoła. Z drugiej strony zarządzanie witryną jest proste i zajmuje niewiele czasu. Do prowadzenia stworzonych przez nas stron www nie potrzebna jest wiedza informatyczna, zazwyczaj obsługą zajmują się już samodzielnie Księża Proboszczowie, czy Wikariusze.

akapit Ojciec Święty - Jan Paweł II - doceniał rolę nowych technologii w życiu człowieka. Podczas jednego z kazań na placu. św. Piotra 2002r. pobłogosławił internet i powiedział: ''Zdecydowałem przedstawić wam nowy duży temat na ten rok: ''Internet - nowe forum do szerzenia Dobrej Nowiny''


strony WWW Parafialna Strona Internetowa zawiera:
- Aktualności z życia wspólnoty,
- Ogłoszenia Parafialne i ważne komunikaty,
- Zapowiedzi,
- Liturgię słowa na każdy dzień aktualizującą się automatycznie,
- Zakładkę o grupach i historii,
- Informację o sakramentach i formalnościach z nimi związanymi,
- Multimedia - fotogaleria, wideogaleria,
- Odnośniki do Kurii, Konferencji Episkopatu Polski, Watykanu, Pisma Świętego,
- Katechizmu Kościoła Katolickiego, portalu Opoka, KAI, Parafia.tv oraz miejscowości,
- Wirtualne zwiedzanie kościoła ? zdjęcia panoramiczne,
- Szczegółowe statystyki odwiedzin.

referencje Strona jest przygotowana do integracji z WebCmentarzem, dzięki czemu poszerza swoje możliwości o:
- Parafialną wyszukiwarkę zmarłych,
- Plan i regulamin cmentarza,
- Kalendarium z osobami obchodzącymi rocznicę urodzin i śmierci z pochowanych na cmentarzu,
- Porady co należy zrobić po śmierci bliskiej osoby,
- Klepsydry z ostatnio pożegnanymi,
- Możliwość odwiedzania i składania wirtualnych kwiatów i zniczy na grobach bliskich,
- odnośnik do wersji MOBI WebCmenatrz,
- Strony są także przygotowane do wdrożenia płatności on-line oraz zamawiania intencji.


Fragment dokumentu wydanego przez Papieską Radę ds. Środków Społecznego Przekazu - ''Kościół a Internet''.
''Kościół przyjął zasadniczo pozytywną postawę względem mediów. Sprawujący władzę w Kościele zobowiązani są wykorzystywać "pełen potencjał 'epoki komputerów' dla służby ludzkiemu i transcendentnemu powołaniu każdej osoby i w ten sposób oddać chwałę Ojcu, od którego pochodzi wszelkie dobro". Powinni zastosować tę wybitną technologię w wielu różnych aspektach misji Kościoła, zgłębiając jednocześnie''
Watykan, 22 lutego 2002. Święto Katedry św. Piotra Apostoła.
John P. Foley, Przewodniczący Pierfranco Pastore, Sekretarz możliwości współpracy ekumenicznej i międzyreligijnej w jej wykorzystaniu.

kontakt tel. 500 35 00 43
kotakt kontakt@presstu.pl


Zapraszamy do kontaktu!
Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań.
zobacz gwarancja

liniaKKK WEB Kościelna Księga Kasowa, to system który usprawnia pracę parafii. Teraz można szybko i łatwo dodawać wpisy zarówno do kasy i banku. System generuje wydruki miesięczne i roczne - przygotowywane do sprawozdania w kurii. dodatkowo szybko wydrukujesz przelew i zobaczysz statystyki.

Dodatkowo skrypt posiada takie możliwości jak:
- dodawanie przychodów i rozchodów,
- zestawienia zbiorcze na dzień, miesiąc, rok,
- statystyki,
- wydruki zestawień,
- drukowanie przekazów pocztowych,

Web Kościelna Księga Kasowa jest alternatywą dla prowadzenia Księgi w formie papierowej. Teraz dzięki funkcjonalności naszego systemu możesz łatwo i szybko dodać przychody i rozchody, a dodatkowo uwzględniając, czy dana operacja dotyczy banku czy kasy.

druk
"WebKKK" jest zgodna z aktualnymi wymaganiami stawianymi przez Archidiecezje Poznańską, a zarazem gotowa jest do przystosowania dla potrzeb innych diecezji.

drukWprowadzanie pozycji do systemu zajmuje kilkanaście sekund, po czym wszystkie operacje dokonują się automatycznie. Sumy roczne, miesięczne, aktualne stany kasy i banku - jest dostępne natychmiast po zalogowaniu się do systemu. Uwaga - jeśli pomyliłeś się, nic się nie martw - nic już nie trzeba kreślić, teraz każdą pozycję można szybko dowolnie edytować i zmieniać.

Przelewy Ułatwienia pracy to też automatyczne generowanie dowodu wpłaty dla wpłacającego czy przelewu do banku.

Dzięki prowadzeniu Księgi Kasowej w naszym systemie dodatkowo otrzymujesz możliwość generowania statystyk wpłat, raportów miesięcznych oraz rocznych. A także, co istotne wydruków wymaganych i akceptowanych przez Kurię.kontakt tel. 500 35 00 43
kotakt kontakt@presstu.pl


Zapraszamy do kontaktu!
Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań.
zobacz gwarancja

linia


ofiary
Web Ofiary to aplikacja służąca do prowadzenia dokumentacji związanej z przyjmowaniem ofiar na różnego rodzaju cele. Jeśli prowadzisz zbiórkę np. na remont dachu, ołtarza czy nowych witraży ? będziesz mógł prowadzić w naszym systemie dokładną dokumentację.

System Web Ofiary umożliwia generowanie zestawień ilości zebranych środków według ulic, miejscowości czy rodzin. Możesz szybko i bez tracenia czasu na przeliczanie kwot z zapisków wydrukować zestawienie przed Mszą Świętą niedzielą i umieścić informację o zebranych środkach na dany cel w gablocie.

Aby ułatwić pracę biura parafialnego ? przy dokonywaniu wpisu do systemu automatycznie można wydrukować potwierdzenie z podziękowaniem dla ofiarodawcy.


ofiary


System ten powstał dzięki wieloletniej współpracy z wieloma Proboszczami, którzy zwrócili nam uwagę, iż zbieranie środków i prowadzenie zapisków w zeszytach znacznie utrudnia im pracę i nie pozwala na rzetelne przedstawianie Parafianom ilości zebranych datków z konkretnych ulic w określonym czasie. Dlatego razem zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy narzędzie Web Ofiary, które odpowiada na te potrzeby i daje wiele więcej możliwości.
kontakt tel. 500 35 00 43
kotakt kontakt@presstu.pl


Zapraszamy do kontaktu!
Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań.
zobacz gwarancja

linia


chrzest Web Chrzest, to system który usprawnia pracę parafii. Teraz można szybko i łatwo dodawać wpisy ochrzczonych. System generuje wydruki Świadectw Chrztu. Dodatkowo szybko zobaczysz statystyki ochrzczonych.

Web Chrzest jest alternatywą dla wypisywania ręcznie druków Świadectwa Chrztu. Teraz dzięki funkcjonalności naszego systemu możesz łatwo i szybko dodać nowo ochrzczonych do bazy danych, przy wpisaniu nazwiska znajdziesz i szybko wydrukujesz Świadectwo Chrztu dla klienta Biura Parafialnego.

"Web Chrzest" jest zgodny z aktualnymi wymaganiami stawianymi przez Kurie Diecezjalne, a zarazem gotowy jest do przystosowania dla indywidualnych potrzeb Parafii.

Wprowadzanie pozycji do systemu zajmuje kilkanaście sekund, po czym wszystkie operacje dokonują się automatycznie. Szczegółowe statystyki ochrzczonych, adnotacje o bierzmowaniu, ślubie - wszystko to jest dostępne natychmiast po zalogowaniu się do systemu. Uwaga - jeśli pomyliłeś się, nic się nie martw - nic już nie trzeba kreślić, teraz każdą pozycję można szybko dowolnie edytować i zmieniać.

swiadectwo


Ułatwienia pracy to też automatyczne generowanie druku Świadectwa Chrztu - wystarczy odszukać konkretną osobę a następnie kliknąć "drukuj" i Świadectwo jest gotowe do podpisu i opieczętowania!

Dzięki prowadzeniu ewidencji ochrzczonych w naszym systemie otrzymujesz narzędzie, ułatwiające codzienną pracę i oszczędzające wiele godzin przy ręcznym wypisywaniu dokumentów.


kontakt tel. 500 35 00 43
kontakt kontakt@presstu.pl


Zapraszamy do kontaktu!
Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań.
zobacz gwarancja

linia


chrzest
Web Intencje Mszalne jest rozszerzeniem możliwości jakie daje Parafialna Strona Internetowa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań można umożliwić swoim Parafianom, a także bliskim, którzy wyemigrowali poza granice Parafii czy kraju zamówienie intencji przez internet.

System generuje formularz, który po wypełnieniu z proponowaną intencją i datą jej odprawienia trafia do biura parafialnego. Po zaakceptowaniu daty ? system automatycznie powiadamia osobę składającą o potwierdzeniu przyjęciu intencji. W przypadku, gdy dana data jest już zajęta i nie ma możliwości odprawienia intencji system umożliwia wysłanie informacji zwrotnej.

System umożliwia osobie składającej prośbę o modlitwę wygenerowanie druku przelewu na konto Parafii z zaproponowaną kwotą ofiary oraz jest przygotowany do integracji z płatnościami on-line.

Możliwość zamówienia intencji przez internet jest udogodnieniem dla wielu parafian, którzy z różnych przyczyn nie mogą dotrzeć osobiście do biura parafialnego, a pragną uczcić jakieś ważne wydarzenie w życiu, rocznicę czy prosić o wsparcie chcą uczynić to w swojej rodzinnej Parafii.


kontakt tel. 500 35 00 43
kontakt kontakt@presstu.pl


Zapraszamy do kontaktu!
Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań.
zobacz gwarancja

linia                     


Strona główna
O nas
Osiągnięcia
Oferta
Realizacje
Bezpieczeństwo


Tablice
Plany cmentarza
Inwentaryzacja
Zalety systemu
Zdalna pomoc
Kontakt
Copyright © by WebCmentarz www.webcmentarz.pl 2010 - 2024. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie zespół: PRESSTU.PL

stat4u

Cmentarze Parafialne | Parafie | Cmentarze Komunalne | Projekt cmentarza | Wyszukiwarka | Tablice cmentarne | Wirtualne znicze | Wirtualne kwiaty